Plastová okna

Plastová okna jsou díky jejich perfektním užitným vlastnostem, jednoduchému tvaru a nadčasovému designu vhodná pro osazení nejen do rodinných domů, ale i komerčních a průmyslových staveb a objektů. Kvalitní a moderní konstrukce rámů a křídel, spolu s pevnými ocelovými výztuhami zaručí kompletnímu výrobku perfetní hodnoty tepelné izolace, izolace proti hluku, ale hlavně přinese snížení nákladů na provoz a vytápení. Většina námi dodávaných plastových oken je také vhodná a certifikovaná pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech a stavbách. Díky použitým kvalitním materiálům je životnost našich oken téměř neomezená a pokud se jim budete věnovat minimální péči, odvděčí se vám a také vaší peněžence. Pokud ale požadujete výrobu velkých a extrémně namáhaných prvků, podívejte se také na naše hliníková okna, kde si také určitě vyberete. Nabízíme samozřejmě také komplexní služby jako montáž a údržbu plastových oken i dveří.

Izolační dvojskla či trojskla

Všechna námi dodávaná plastová okna mají izolační dvojskla nebo trojskla osazena distančními rámečky ze skupiny teplých rámečků, tzv. Warm-Edge. Ve některých okenních systémech nabízíme také osazení špičkového kompozitního rámečku SUPERSPACER. Ve standardním provedení jsou to kompozitní rámečky TGI Spacer nebo Swisspacer podle použitého typu a dodavatele profilu okna. Při použití teplého rámečku se snižuje riziko rosení na vnitřní hraně okenního křídla.

Kvalitní a spolehlivé okenní kování

Ke komfortu a kvalitě obsluhy nových oken přispívá samozřejmě také značnou měrou typ použitého kování. Na našich oknech najdete kování evropských výrobců kování jsou firmy SIEGENIA,MACO nebo ROTO. Velký důraz klademe také na kvalitu a certifikaci výrobků.

Certifikace a zkoušky

Většina našich plastových oken je certifikována v české státní zkušebně TZUS Zlín a tímto je prokázána jejich kvalita a vhodnost pro použití v celé EU.Většinu vzorků plastových oken a rohových řezů si můžete prohlédnout na našich prodejnách v Praze a Brně. Zde si také můžete upřesnit barvy oken a veškerého příslušenství.

Plastová okna ceník

Cena vaší zakázky je vždy stanovena individuálně. Na kalkulaci ceny okna má vliv velké množství faktorů. Základními faktory je typ zvoleného profilu a rozměr prvku. Také zasklení dvojskly nebo trojskly se samozřejmě promítá do ceny projektu. Dalším faktorem, který výslednou cenu ovlivňuje, je barevné provedení rámů a křídel. Nemalou mírou do ceny zasáhne také také dopňkové příslušensví, jako jsou  žaluzie, nebo parapety. Pokud si nevíte rady s výběrem, zavolejte na naši bezplatnou linku a nechejte starosti s návrhem a řešením na našich odborně-technických poradcích.

Cenový tip
ŘADA STANDARD

Plastová okna z německých profilů ALUPLAST IDEAL 4000 patří k léty prověřenému standardu

Cenový tip
ŘADA STANDARD

Plastová okna z německých profilů GEALAN S8000 IQ patří k prověřené kvalitě.

ŘADA STANDARD

Plastová okna z německých profilů SALAMANDER jsou špičku ve své třídě.

ŘADA STANDARD

Nový typ šestikomorových moderních a kvalitních oken za perfektní cenu.

ŘADA STANDARD

Okna ze 70 mm německých profilů VEKA jsou prověřená klasika bez kompromisů.

ŘADA STANDARD PLUS

Sedmikomorová plastová okna z moderních profilů - NOVINKA 2016.

Cenový tip
ŘADA STANDARD PLUS

NOVINKA 2018 - plastová okna Softline 76 z prémiových německých profilů VEKA.

Cenový tip
ŘADA STANDARD PLUS

Šestikomorová plastová okna KNIPPING 76 - NOVINKA 2017.

ŘADA PASSIV

Plastová okna GEALAN S9000 jsou perfektní volbou hlavně pro pasivní stavby.

Cenový tip
ŘADA PASSIV

Nízkoenergetická a pasivní plastová okna ze sedmi-komorových profilů od německé firmy VEKA.

ŘADA PASSIV

Maximální tuhost, stavební hloubka 90 mm a špičková tepelná izolace podpořená izolačními vložkami.

ŘADA PASSIV

Okna pro pasivní a nízkoenergetické stavby s velikou stavební hloubkou 92 mm.